Zveme na seznamovací kurz 2022

Milé budoucí prvačky,
Milí budoucí prváci,

s potěšením vám oznamujeme, že i letos se pro vás bude konat seznamovací kurz, na kterém se seznámíte s chodem našeho ústavu, dostanete tipy a rady od svých starších kolegů a v neposlední řadě se poznáte mezi sebou, takže první den na vejšce už nebude tak stresující.

Seznamovací kurz se bude konat od pátku 16. září do neděle 18. září. V případě zájmu o účast prosím vyplňte přiložený formulář: https://docs.google.com/forms/d/1DHKLG0uKJNNoNuUQ17jomTshsHW9mVdpQWpMm_H_tlY/edit nejpozději do 20. srpna. Cena bude přibližně 1500,- Kč, ale zatím nic platit nemusíte. Přesné údaje o ceně, ubytování, stravě a programu vám zašleme na základě počtu přihlášených.

Už nyní ale můžeme slíbit nabitý zářijový víkend v Českém ráji. Na programu Vás čekají přednášky na téma Jak překonat SIS? a Jak se neztratit na ÚPOLu?, (ne)povinný výlet do přírody, samozřejmě nutné seznamovací hry a podobný srandy… a volný večerní program, v rámci kterého se sblížíte nejen se svými budoucími spolužáky, ale i se studenty vyšších ročníků, kteří vám dozajista rádi poskytnou praktické informace (nejen) o studiu.

Za nás vám z vlastní zkušenosti seznamovák moc doporučujeme absolvovat.V případě doplňujících dotazů se nebojte nás kontaktovat skrze sociální sítě, nebo na polispolek@gmail.com

Budeme se těšit a snad se v září uvidíme!

Váš POLIS spolek

Napsat komentář